24+1 Kişilik Minibüs Projelerinin Uygun Hale Getirilmesi

Ülkemizde bir dönem birçok aracın uygunsuz şekilde 24+1 minibüs/otobüs olarak ruhsat değişikliği yapıldığı bilinmektedir. Yapılan denetimlerle birlikte bu usulsüz uygulamaların önüne geçmek amacıyla bakanlıklarca uyarı yapıldı. Eğer böyle bir araca sahipseniz mutlaka araç proje işlemlerine tabi olmak kaydıyla araçlarınızı uygun hale getirmelisiniz.

24+1 Kişilik Minibüslerin Uygunsuzluğunun Giderilmesi

5000 kg, 4600 kg ve 4100 kg araçlarda karşımıza daha çok çıkan bu uygun olmayan işlemin dönüşü mümkün. Aracın tadilatı araca uygun olmak kaydıyla tekrar yapılır. Bu tadilat AİTM kapsamında projelendirme yoluyla onaylanır. Güncel seviye ECE R107 raporlaması gerekmektedir.

Tadilat, test ve proje süreçleri için organizasyonunuzu biz sağlayalım!

Homologasyon Uzmanı
Homologasyon Uzmanı

Otomotiv homologasyon faaliyetleri kapsamında Ankara (Merkez Ofis), İstanbul ve Bursa lokasyonları da dahil olmak üzere çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktayız.

Üretici firmaların homologasyon süreçlerinde güçlü desteği sağlayarak araç veya komponent onay prosedürlerini takip etmekteyiz.

Üretimin tasarım aşaması itibariyle tescil süreçlerine kadar ara aşamaların tamamında mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini sağlayarak birçok alanda avantaj sağlanmasını hedefliyoruz.

Güncel mevzuatlara uyum ve onay kuruluşları ile koordinasyon sağlayarak üretimin aksamasının önüne geçiyoruz.

Firmamız bünyesinde alanının uzmanları üreticilerimize birebir destek vermektedir.

Kalite sistemine uyumlu üretim ile üreticilerimizin homologasyon süreçlerinin güçlü yönetilmesi, pazarda riski minimuma indirgemek hedefimizdir.

Nesne: 28

Cevap bırakın

tr_TR