Tarım Römorklarının Belgelendirilmesi

Tarım römorkları ulusal veya uluslararası yönetmeliklerle belirlenen standartlara uygun olmalıdır. R ve S kategorisi römorklar kendi sınıfları içerisinde ayrılmaktadır. Tarım römorku tip onay belgesi üretici tarafından alınmalı ve buna uygun üretim süreçleri yürütülmelidir.

Tarım Römorklarının Belgelendirmesi Nasıl Yapılır?

Mühendislik hizmetlerimiz kapsamında sizlere uygun taleplerinize yönelik çözümler sunmaktayız. Ulusal veya uluslararası belgelendirme türlerinde tip onay belgesi başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz.

Öncelikle şirketinizin idari evraklarının tamamlanması gerekmektedir. Kalite sistemi üretim süreçlerinize uygun olmalı ve bu doğrulanmalıdır. Daha sonra sizlerle paylaşacağımız teknik detayları üretime uyumlu hale getirerek test süreçlerini tamamlayacağız.

Başvurular sonucu uygunsuzluk olmaması durumunda üretici olarak tarım römorku tip onay belgesine sahip olacaksınız.

Başvuru süreçleri ve uyulması gereken kriterlere ilişkin detaylı bilgiler için bize ulaşın.

Homologasyon Uzmanı
Homologasyon Uzmanı

Otomotiv homologasyon faaliyetleri kapsamında Ankara (Merkez Ofis), İstanbul ve Bursa lokasyonları da dahil olmak üzere çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktayız.

Üretici firmaların homologasyon süreçlerinde güçlü desteği sağlayarak araç veya komponent onay prosedürlerini takip etmekteyiz.

Üretimin tasarım aşaması itibariyle tescil süreçlerine kadar ara aşamaların tamamında mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini sağlayarak birçok alanda avantaj sağlanmasını hedefliyoruz.

Güncel mevzuatlara uyum ve onay kuruluşları ile koordinasyon sağlayarak üretimin aksamasının önüne geçiyoruz.

Firmamız bünyesinde alanının uzmanları üreticilerimize birebir destek vermektedir.

Kalite sistemine uyumlu üretim ile üreticilerimizin homologasyon süreçlerinin güçlü yönetilmesi, pazarda riski minimuma indirgemek hedefimizdir.

Nesne: 28

Bir yorum

Cevap bırakın

tr_TR